O nas

Dym i Lustra

Dlaczego wybrać właśnie nas

Działamy w branży gastronomicznej ponad 12 lat – doświadczenie z pewnością jest naszym atutem. Weselni barmani? Obsługa barmańska eventu? Żaden problem!

Posiadamy składane mobilne bary w klimacie boho. Postarzane deski, zapach prawdziwego drewna w połączeniu z dekoracjami sprawi, że Twoje wydarzenie wizualnie z pewnością nie ucierpi zapraszając nas do obsługi! Jesteśmy w stanie dojechać w każdy zakątek kraju.

Większym wydarzeniom również podołamy – mobilnych barów posiadamy oczywiście więcej a nasz skład poradził sobie z niejedną imprezą masową!

Lat na rynku

Mobinych kawiarni

Zorganizowanych wesel

%

Zadowolonych klientów

Zabytkowy mobilny bar

Mamy słabość do pojazdów z duszą a takim niewątpliwie jest Peugeot J7 z 1979 roku! Przerobiliśmy tego staruszka na mobilny cocktail bar z klasą i jest gotowy do drogi by uświetniać Wasze eventy – wesela, poprawiny, imprezy okolicznościowe, imprezy firmowe, imprezy targowe czy prywatne wydarzenia.  

Cechuje Nas dbałość o detale, uwielbiamy gdy poszczególne elementy łączą się w spójną całość i tak w naszym bar trucku znajdziecie lastrykowy blat, ciemnozielone płytki a to wszystko w połączeniu ze złotymi dodatkami i lustrami. Jest na czym zawiesić oko 😉

Bar truck to doskonały pomysł aby zaskoczyć Gości nietuzinkowym rozwiązaniem na serwowanie koktajli i drinków. Nasza “Peżocina” 🙂 wyposażona jest w 4 krany, z których lejemy piwa rzemieślnicze, prosecco, szprycery na życzenie.

$

Ponad 10-letnie doświadczenie

zarówno “za barem” jak i podczas wydarzeń takich jak festiwale, targi, imprezy okolicznościowe.

$

Szampańskie nastroje Twoich gości

zadbamy o to serwując im to, na co mają ochotę z naszego stylowego bar trucka.

$

Skontaktuj się z nami

w celu rezerwacji Peugeota J7 na Twoje wydarzenie!